Acun Ilıcalı: Yıldız futbolcuların iyi birer hoca olmaları pek nadir görülür.

Acun Ilıcalı: Yıldız futbolcuların iyi birer hoca olmaları pek nadir görülür.

Acun Ilıcalı, İrlanda tecrübesinin Hull City’nin operasyonlarını desteklemeye uygun olmadığını belirtti ve yeni bir kulüp almak için araştırma yaptıklarını söyledi. İngiltere ve İrlanda futbolu arasındaki farkın oyuncu transferlerini engellediğini ifade eden Ilıcalı, Yunanistan’ın bu konuda birinci tercihleri olduğunu belirtti.

Hull City’de kadro dışı kalan Ozan Tufan’ın transferini kendileri için bir lütuf olarak gören Ilıcalı, ona hayran olduğunu ve doğru zamanda doğru insanları yakalamanın önemine vurgu yaptı.

Süper Lig’den başka transfer yapma konusunda belirli bir lige odaklanmadıklarını belirten Ilıcalı, Rıza Çalımbay’ın Beşiktaş için bir şans olduğunu ifade etti.

Teknik direktörlüğü hiç düşünmediğini belirten Ilıcalı, yıldız futbolculardan iyi hoca çıkmasının zor olduğunu öne sürdü. Ayrıca, Süper Lig’in farklı oyun dinamiklerine sahip olduğunu, futbolcuların tempo farkından dolayı mukayese etti.

Exxen’deki teknik arızaları ve maç yayını eksikliklerini üzüntüyle karşıladığını dile getiren Ilıcalı, yapılan hatalardan ötürü özür diledi.

Ilıcalı, Fenerbahçe başkanlığı veya teknik direktörlüğü gibi rollerin kendisi için düşününmediğini belirtirken, Emre Belözoğlu ve Arda Turan’ı Survivor programına götürüp televizyonun karşısına geçerek seyretmeyi düşündüğünü ifade etti.

Yorum gönder

You May Have Missed