Ahmet Kural’dan hayranlarına sevindirici bir haber: Baba olacak!

Ahmet Kural’dan hayranlarına sevindirici bir haber: Baba olacak!

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile avukat sevgilisi Çağla Gizem Şahin, Bodrum’da gerçekleşen düğün töreni ile 18 Temmuz’da evlendi. Ahmet Kural, basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Mutluyuz, en mutlu günümüz. Bir saat önce gelini gördüm, first look deniyormuş. Bir an önce hızlı ve hareketli danslara geçelim, eğlenelim istiyoruz.” şeklinde konuşarak mutluluğunu dile getirdi. Çift, Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımda bebek beklediklerini müjdeledi ve “Çok heyecanlıyız” mesajını yazarak bebek ve biberon emojisi koydu.

Ahmet Kural, Düğün Dernek, Ailecek Şaşkınız, Baba Parası, Çalgı Çengi, İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi yapımlarda rol alarak tanınan bir oyuncu olarak bilinmektedir. Dört yıldır birlikte olduğu avukat Çağla Gizem Şahin ile 18 Temmuz’da dünyaevine giren Ahmet Kural, Bodrum’da gerçekleşen düğün töreniyle hayranlarını sevindirmiştir.

Çift, ortak yaptıkları bir Instagram paylaşımıyla bebeği beklediklerini duyurdu ve bu paylaşım kısa sürede 34 bine yakın beğeni aldı. Bu müjdeli haber, hayranlarını sevindirmiş ve çiftin mutluluğuna tanıklık etmiştir. Ahmet Kural’ın basın mensuplarına yaptığı açıklama ve çiftin Instagram paylaşımı ile mutlu haberlerini duyurmaları, hayranlarının sevincine sebep olmuştur.

Düğünlerinin ardından hayranlarına sürpriz yaparak bebek beklediklerini duyuran Ahmet Kural ve Çağla Gizem Şahin, bu müjdeli haberle mutluluklarını paylaşmışlardır. İkilinin evliliklerini duyurdukları Bodrum’da gerçekleşen düğün töreni, çiftin mutluluğunun başlangıcı olmuş ve bu mutluluklarına bir de bebek haberini eklemişlerdir. Bu mutlu sürecin, çiftin hayatında yeni bir sayfa açacağına inanılmaktadır.

Yorum gönder

You May Have Missed