Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı: Ankara’yı Yeniden Belediyecilikle Tanıştıracağız

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Ankara’nın Akyurt ilçesinde bulunan AK Parti Ankara milletvekilleri Zeynep Yıldız ve Lütfiye Selva Çam, AK Partili Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu. Ardından AK Parti Akyurt Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geçerek 31 Mart Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için destek istedi. Göktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyeciliğe verdiği öneme vurgu yaparak, Ankara’nın geçtiğimiz 5 yıl boyunca temel belediyecilik hizmetlerinden dahi mahrum kaldığını ifade etti ve Ankara için yeni bir sayfa açmayı umduklarını belirtti. Göktaş ayrıca AK Parti belediyeciliğinin bir marka haline geldiğini, gerçek belediyeciliğin AK Parti tarafından temsil edildiğini söyledi.

Bakan Göktaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Gerçek Belediyecilik’ başlığı altında kamuoyu ile paylaştığı seçim beyannamesinin 6’ncı başlığı olan ‘Duyarlı ve Kapsayıcı Sosyal Belediyecilik’in Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın çalışma alanı olduğunu vurguladı. Bu kapsamda, AK Parti belediyeciliğinin herkese eşit hizmet götürdüğünü ve toplumun her kesiminin ihtiyaçlarına odaklandığını belirtti. Bu hedef doğrultusunda, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak toplumun her kesiminin huzur ve refahı için çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. Ayrıca, hiç kimsenin geride bırakılmadığı bir anlayışla hizmet ettiklerini ve bundan sonra da aynı özveriyle çalışacaklarını söyledi.

Bakan Göktaş, açıklamalarına Ankara’da gerçek belediyecilik anlayışını tekrar hayata geçireceklerini belirterek devam etti. Kendilerinin önemsediği sosyal belediyecilik anlayışının, kimseyi geride bırakmayan bir anlayış olduğunu vurguladı. Ayrıca bu anlayışın herkese eşit fırsat sağladığını ve herkesin hak ettiği yeri bulması için çalıştıklarını ifade etti. Mahalli İdareler Seçimleri için destek istedikleri Akyurt halkının bu hizmetten en iyi şekilde faydalanacağını umduğunu ifade etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı: Ankara’yı Yeniden Belediyecilikle Tanıştıracağız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Habergen ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!