Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko, Euroleague’de Boy Gösteriyor

Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko, Euroleague’de Boy Gösteriyor

Euroleague’de 8. hafta maçları oynanacak. Anadolu Efes’in Monaco’ya konuk olacağı mücadele saat 21’de başlayacak. Lacivert-beyazlılar 7 maçta aldığı 3 galibiyetle haftaya 13. sırada girdi. Monaco’nunsa 5 galibiyeti var ve 4. basamakta. Fenerbahçe Beko deplasmanda Kızılyıldız ile karşılaşacak. Maç saat 22.45”te başlayacak. Çıktığı 7 karşılaşmanın 5’ini kazanan sarı-lacivertliler, Real Madrid ve Barcelona’nın ardından üçüncü sırada. Kızılyıldız’ınsa 2 galibiyeti var ve Sırp ekibi 15. basamakta yer alıyor. Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko bir sonraki maçlarını perşembe günü oynayacak.

Euroleague’nin 8. haftasında Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko takımlarının maçları ön plana çıkıyor. Anadolu Efes, Monaco’ya deplasmanda konuk olacak ve 7 maçta 3 galibiyet elde ederek 13. sırada yer alıyor. Monaco ise 5 galibiyetle 4. sırada bulunuyor. Fenerbahçe Beko ise deplasmanda Kızılyıldız ile karşılaşacak ve 7 maçta 5 galibiyet elde ederek 3. sırada bulunuyor. Kızılyıldız’ın ise 2 galibiyeti bulunuyor ve 15. sırada yer alıyor.

Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’nun maçları oldukça önemli ve heyecan dolu geçecek. Anadolu Efes, Avrupa’nın en güçlü takımlarından biri olan Monaco’ya konuk olacakken Fenerbahçe Beko ise deplasmanda Kızılyıldız ile mücadele edecek. Her iki takım da ligdeki konumlarını güçlendirmek ve üst sıralarda yer almaya devam etmek isteyecek.

Anadolu Efes’in 7. hafta maçı oldukça kritik bir döneme denk geliyor. Takım, 3 galibiyetle ligde 13. sırada yer aldığı için Monaco karşılaşması büyük önem taşıyor. Aynı şekilde Fenerbahçe Beko’nun da Kızılyıldız karşılaşması önemli bir döneme denk geliyor. 7 maçta 5 galibiyet elde eden sarı-lacivertliler, üst sıralarda yer almak için bu maçı kazanmak isteyecekler.

Yorum gönder

You May Have Missed