Ankara’nın Ulaşım Sorununa Son Verecek Büyük Vaatler!

65fc87e1bdf97781.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’nın şu anda belediye başkanı olan Mansur Yavaş döneminde ulaşımda ciddi sorunlar yaşandığı belirtiliyor. Bu konuda Cumhur İttifakı adayı olan Turgut Altınok ise çözüm önerileriyle gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Altınok, yeni kavşaklar ve metro hatları gibi projelerle Ankara’nın ulaşım sorununa çözüm getireceklerini açıklıyor.

Turgut Altınok, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürürken vatandaşlara ulaşmak ve gönülleri kazanmak için vaatlerini açıklamaktan geri durmuyor. Ankara için vaat ettiği ulaşım projeleri herkesin dikkatini çekmiş durumda. Altınok’un vaatlerine göre ulaşım, üniversite öğrencileri ve emeklilere ücretsiz olacak ve 24 saat kesintisiz hizmet verecek.

Cumhur İttifakı Ankara Adayı Turgut Altınok, Ankara’nın yaşam kalitesini artırmayı ve şehri daha yaşanabilir hale getirmeyi hedefliyor. Altınok’un açıklamalarına göre Ankara, tüm vatandaşlar için daha iyi bir yaşam standardı sunacak ve ticaretin merkezi olacak. Ayrıca trafik sorununu çözmek adına 75 yeni kavşak yapılacak ve 80 km’lik yeni metro hatları inşa edilecek.

Ulaşım konusunda yapılan yatırımların yetersizliği ve eksiklikler sebebiyle Ankara’da sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Bu sebeple Turgut Altınok’un planları arasında 2 bin yeni otobüs alımı, emekli vatandaşların ücretsiz ulaşımı, ücretsiz aktarmalar ve genişletilmiş metro ağı bulunmaktadır. Altınok’un vaatlerine göre 18 yaş ve üniversite öğrencileri ücretsiz ulaşım hakkı elde edecek, metro ağı genişleyecek ve Ankara’nın trafik sorununa kalıcı çözümler getirilecektir.

Altınok’un açıklamalarına göre Ankara’nın şu andaki belediye başkanı olan Mansur Yavaş, verdiği sözleri yerine getiremediği gibi şehrin sorunlarına kalıcı çözümler üretememiştir. Turgut Altınok ise Ankara için büyük ve iddialı projelerle halkın karşısına çıkarak, yaşam standartlarını yükseltmeyi ve şehri daha modern bir yapıya kavuşturmayı hedeflemektedir. Ulaşım konusundaki vaatlerinin yanı sıra ekonomik olarak da şehri güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ankara’nın Ulaşım Sorununa Son Verecek Büyük Vaatler!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Habergen ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!