Bromley FM 24, dereceye giren kişiyi ekibine dahil edecek.

Bromley FM 24, dereceye giren kişiyi ekibine dahil edecek.

İngiltere Ulusal Lig takımlarından Bromley, teknik ekibe alacağı yeni ismi oyun üzerinden seçecek. Yapılan açıklamada Football Manager’le yapılan işbirliği kapsamında bir yarışma düzenlendiği belirtildi. Yarışmayı kazanan ismin 2023/24 sezonunun ikinci yarısında takımla birlikte çalışacağı ve taktisyen olarak teknik ekipte yer alacağı ifade edildi. Uzun yıllar Arsenal’de Arsene Wenger’in ekibinde yer alan ve Bromley’nin teknik direktörü Andy Woodman yaptığı açıklamada, “Herkesin iyi bir iş yapabileceğini düşündüğümüz bir çağdayız ve bu yüzden futbolu seviyoruz. İşin içinde herhangi bir hile olmadığına dair güvence verebilirim. Dereceye girenlerle görüşmeye yapacağız ve ona göre bir seçim yapacağız.”

Bromley, teknik ekibine yeni bir isim almak için Football Manager ile işbirliği yapıyor. Bu kapsamda düzenlenen bir yarışmada dereceye giren kişinin 2023/24 sezonunun ikinci yarısında takımla birlikte çalışacağı ve taktisyen olarak teknik ekipte yer alacağı açıklandı. Bu hamlenin arkasındaki isim ise uzun yıllar Arsenal’de Arsene Wenger’in ekibinde yer almış olan ve şu anda Bromley’nin teknik direktörü olan Andy Woodman.

Woodman, yaptığı açıklamada herkesin eşit şartlarda değerlendirileceğini söyleyerek, işin içinde herhangi bir hile olmadığına dair güvence verdi. Dereceye girenlere görüşme yapılacağını ve ona göre bir seçim yapılacağını vurguladı. Bu adım, futbol dünyasında teknik ekibe alınmak isteyenler için fırsat niteliği taşıyor.

Bromley takımı, Football Manager işbirliği ile teknik ekibine yeni bir isim almak için bir yarışma düzenledi. Yarışmayı kazanan kişinin 2023/24 sezonunun ikinci yarısında takımla birlikte çalışacağı ve taktisyen olarak teknik ekipte yer alacağı belirtildi. Bromley’nin teknik direktörü Andy Woodman, herkesin eşit şartlarda değerlendirileceğini ve hile olmadığını vurgulayarak, dereceye girenlere görüşme yapılacağını ve ona göre bir seçim yapılacağını açıkladı. Bu adım, futbol dünyasında yeni bir isim kazanmak isteyenler için heyecan verici bir fırsat sunuyor.

Yorum gönder

You May Have Missed