Chrissy Teigen galada zor durumda kaldı

Chrissy Teigen galada zor durumda kaldı

Chrissy Teigen, dört çocuk annesi bir model ve sunucu olarak tanınmaktadır. Geçtiğimiz akşam katıldığı bir galada elbisesi yüzünden zor anlar yaşamıştır. Teigen’ın tercih ettiği siyah, askısız ve ön kısmında çapraz olarak uzanan süslü bir çiçek aksesuarı bulunan elbisesinin fermuarı patlamıştır. Bu durum kırmızı halıda yaşanmıştır. Talihsiz olayı sosyal medya hesabından paylaşarak “Oh lol” notu düşmüştür.

Chrissy’in Instagram hesabında 42.7 milyon takipçisi bulunmaktadır. Yırtılan fermuarı yüzünden açıkta kalan sırtını paylaşan Chrissy, bu durumun etkinliğin tadını çıkarmasına engel olmamasına izin vererek galada çektiği fotoğraf ve videoları gece boyunca yayınlamıştır.

Elbisesinin fermuarının patlaması nedeniyle yaşadığı zor anlar sosyal medyada geniş yankı bulmuştur. Bu talihsiz olaya rağmen Chrissy, gecenin tadını çıkarmakta kararlı olduğunu belirtmiştir. Kriz anlarını atlatarak gece boyunca sık sık sosyal medya hesabını güncellemiştir.

Slippery Rock Üniversitesi mezunu olan Chrissy, John Legend ile mutlu bir evliliği bulunmaktadır. Çift geçtiğimiz aylarda dördüncü çocuklarını dünyaya getirmişlerdir. Talihsiz olayın yaşandığı gala, Chrissy ve John’un mutluluklarına gölge düşürememiştir. Model ve sunucu olan Chrissy’in bu tür durumlara karşı esprili ve olumlu bir tavırla tepki vermesi takipçileri tarafından olumlu karşılanmıştır.

Chrissy Teigen’ın yaşadığı bu talihsiz olay, kırmızı halıda yaşandığı için büyük ilgi görmüştür. Fermuarın patlaması sonucu yaşadığı zor anlar, medyada geniş yankı uyandırmış ve olay anında çıkan fotoğraflar sosyal medyada hızla yayılmıştır.

Yorum gönder

You May Have Missed