Devrim Özkan, Lucas Torreira ile ilişkisinden dolayı hamile olduğunu açıkladı

Devrim Özkan, Lucas Torreira ile ilişkisinden dolayı hamile olduğunu açıkladı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle ünlenen Devrim Özkan, Galatasaray’ın yıldız ismi Lucas Torreira ile ilişki yaşamaktadır. Özkan hakkında hamilelik iddiası ortaya atılmış, ancak bu iddia yalanlanmıştır. Geçtiğimiz günlerde ilişkisini ilan eden oyuncunun hamile olduğu iddia edilmiş, ancak güzel oyuncu bu iddiayı yalanlamıştır. İddiaların ardından, hamilelik iddiasıyla ilgili X hesabından bir paylaşım yaparak, “Üzücü ve yıpratıcı haberler asılsız ve yalandır. Uzun süredir yapılan üzücü ve yıpratıcı haber ve sosyal medya paylaşımları hakkında hukuki süreç başlatılmış ve devam etmektedir. Sevgiler!” ifadelerini kullanmıştır.

Devrim Özkan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle ünlenmiş ve şu an Ne Gemiler Yaktım adlı dizide başrol oynamaktadır. Ayrıca, Lucas Torreira ile ilişki yaşadığı iddia edilen güzel oyuncu, hamile olduğu iddialarını yalanlamıştır. İddiaların ardından, Özkan hakkındaki asılsız ve yıpratıcı haberlerle ilgili hukuki süreç başlatılmıştır.

Ayrıca, ilişkisiyle ilgili olarak geçtiğimiz günlerde hamilelik iddiası ortaya atılan oyuncu, bu iddiayı yalanlamıştır. Özkan hakkındaki asılsız ve yıpratıcı haberlerle ilgili hukuki süreç başlatılmasıyla birlikte, oyuncu kamuoyunu bilgilendirmiştir. Bu gelişmelerin ardından, Lucas Torreira ile olan ilişkisiyle ilgili güzel oyuncunun şeffaf bir şekilde adımlar atması dikkat çekmiştir.

Yorum gönder

You May Have Missed