Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin yargı sürecini başlatan ses kaydı ortaya çıktı

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin yargı sürecini başlatan ses kaydı ortaya çıktı

Dilan-Engin Polat çiftinin yaşadığı olaylar hakkında her geçen gün yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bunlardan biri de operasyonu başlatan telefon görüşmesi. Dilan Polat’ın savcının kendilerini ifadeye çağırmasına karşılık “Müsait olduğumuzda geleceğiz” dediği ses kaydı, operasyonun fitilini ateşleyen sebep oldu. Polat çifti hakkındaki soruşturma sonucunda aile bireylerinin de aralarında bulunduğu 18 kişiye yönelik yürütülen soruşturmada 12 kişi tutuklandı, 6 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest kaldı.

Bu olayın nasıl başladığına dair yeni bilgiler de gün yüzüne çıktı. Aylar önce yan komşularıyla yaşanan bir otopark kavgasının ardından karakolluk olan Dilan ve Engin Polat, savcılığın ifadelerini almak istemesi üzerine savcı ile yapılan bir telefon görüşmesi bu olayların fitilini ateşledi. Dilan Polat, savcıyı telefonla arayarak, “Bizim biraz işimiz var. Müsait olduğumuzda ifade vermeye geleceğiz savcı bey” dedi. Ancak bu durum savcıyı öfkelendirdi ve Polat çiftine karşı operasyon başlatıldı.

Bu olayın detaylarına dair daha fazla bilgiye ulaşmak için Ensonhaber’in TikTok hesabından paylaşılan ses kaydını dinleyebilirsiniz. Bu dava ilgili tüm detaylar ve gelişmeler için son dakika haberlerini takip etmeyi unutmayın. Ensonhaber.com kaynağının yayınladığı bu haber, Dilan-Engin Polat çifti hakkındaki dava sürecinin nasıl başladığını ve gelişmeleri anlatmaktadır. Bu sürecin başladığı tarihten bugüne kadar yaşanan gelişmelerin tamamı haberde anlatılmaktadır. Bu süreç içinde gerçekleşen tüm olayları, telefon görüşmelerini ve ifadeleri içermektedir. Bu gelişmeler büyük ilgi çekmiş ve kamuoyunda geniş yankı uyandırmıştır. Operasyonun fitilini ateşleyen telefon görüşmesi, davanın seyrini değiştirmiş ve bu çift hakkında önemli gelişmelere sebep olmuştur.

Yorum gönder

You May Have Missed