Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın üzücü günü

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın üzücü günü

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın 86 yaşındaki annesi Binnaz Erbaş, bir süredir tedavi görmekteydi ve maalesef Ordu Devlet Hastanesi’nde vefat etti. Cenaze töreni yarın Ordu’da düzenlenecek.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın annesi Binnaz Erbaş, bir süredir rahatsızlığı nedeniyle Ordu Devlet Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Ne yazık ki hayatını kaybetti ve bu acı haber Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ı yasa boğdu.

Erbaş’ın annesi Binnaz Erbaş’ın cenaze namazı, yarın Ordu Akyazı Uhud Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak ve ardından Kabadüz ilçesi Yeşilyurt Mahallesi’nde defnedilecek. Cenaze töreni, yakınları ve sevenleri tarafından katılacak ve son yolculuğuna uğurlanacak.

Cenaze töreni ve defin işlemleri sırasında yapılacak olan her türlü düzenleme ve detay, yakın çevre tarafından organize edilecek. Erbaş ailesinin bu zorlu süreçte yanlarında sevenleri ve akrabaları olacak. Ayrıca cenaze törenine katılmak isteyenler için detaylı bilgi haber kaynağı olan İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından duyurulacak.

Binnaz Erbaş’ın vefat haberinin ardından sevenleri ve kamuoyu başsağlığı mesajları ile Ali Erbaş ve ailesine başsağlığı dileklerini iletti. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın annesinin vefatı, geniş çevreler tarafından üzüntüyle karşılandı ve cenaze törenine katılım yoğun olması bekleniyor.

Cenazenin Ordu’da düzenlenecek olması nedeniyle, Diyanet İşleri camiasından ve siyaset dünyasından birçok kişinin cenaze törenine katılması beklenmektedir. Ayrıca, cenaze töreni için Ordu Akyazı Uhud Camii’nde yapılacak olan cenaze namazının ardından defn işlemleri gerçekleştirilecek ve Binnaz Erbaş son yolculuğuna uğurlanacak.

Yorum gönder

You May Have Missed