Dolmabahçe’de Rıza Çalımbay’a coşkulu karşılama

Dolmabahçe’de Rıza Çalımbay’a coşkulu karşılama

Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında Beşiktaş, sahasında Başakşehir ile karşılaşacak. Siyah-beyazlı taraftarlar, maç öncesi yeni teknik direktörleri Rıza Çalımbay’a tezahüratlar yaparak destekte bulundu. Beşiktaşlı futbolcular sahaya ısınmak için çıktıklarında taraftarlar da Rıza Çalımbay’ı tribüne davet etti. Kulüpte ikinci dönemini yaşayan tecrübeli teknik adama çiçek takdim eden taraftarlar, marşlar söyleyerek destek verdi.

Beşiktaş’ın Süper Lig 12. hafta maçında sahasında Başakşehir’i konuk edeceği karşılaşma öncesinde, siyah-beyazlı taraftarlar takımın yeni teknik direktörü Rıza Çalımbay’a olan sevgilerini göstermek amacıyla desteklerini sunmuşlardır. Maç öncesi tribünlerde yapılan tezahüratlar ve marşlarla Rıza Çalımbay’a destek veren taraftarlar, aynı zamanda futbolcuların da moralini yükseltmişlerdir.

Sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını yapan Beşiktaşlı futbolcular, sahaya ısınmak için çıktıklarında taraftarlar Rıza Çalımbay’ı tribüne davet etmişlerdir. Tribünlerden gelen davet üzerine Rıza Çalımbay da taraftarlarla birlikte tribünlere çıkarak takımı motive etmiş ve taraftarların sevgi gösterilerini kabul etmiştir. Ayrıca taraftarlar, ikinci dönemini yaşayan tecrübeli teknik adama çiçek takdim ederek jest yapmışlardır.

Bu sevgi gösterisi ve destek, Beşiktaşlı taraftarların takımlarına olan bağlılığını ve yeni teknik direktörleri Rıza Çalımbay’a duydukları güveni de göstermektedir. Taraftarların tribünlerde yaptıkları tezahüratlar ve marşlarla takımlarını motive etmeleri, maç öncesindeki atmosferi olumlu yönde etkilemiş ve takıma moral vermiştir. Bu durum, takımın sahaya daha motive olmuş bir şekilde çıkmasını sağlayarak maç performanslarına olumlu katkı sağlamıştır. Sonuç olarak, taraftarların sevgi gösterisi ve moral veren desteği, Beşiktaş’ın maç performansını olumlu yönde etkilemiştir.

Yorum gönder

You May Have Missed