Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyeleri, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı İçin Bir Araya Geliyor

yMXv8UNfxUWBwJLThfJxxA.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyeleri, kulübün 2 Nisan’da gerçekleştireceği olağanüstü genel kurula ilişkin istişarelerde bulunmak üzere bir araya gelecek. Toplantı, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde 29 Mart Cuma günü 16.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ın açılış konuşmasıyla başlaması planlanan toplantıda, yapılan istişareler de değerlendirilecek.

Fenerbahçe Kulübü, olağanüstü genel kurul öncesi Yüksek Divan Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulunacak. Toplantı, 29 Mart Cuma günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenecek ve 16.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Toplantının gündeminde, yapılacak istişarelerin yanı sıra diğer konular da ele alınacak.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyeleri, olağanüstü genel kurula hazırlık amacıyla bir araya gelecek. 29 Mart Cuma günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleşecek toplantı, 16.00-18.00 saatleri arasında yapılacak. Toplantının açılış konuşmasını Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar yapacak ve toplantıda yapılan istişareler değerlendirilecek.

Fenerbahçe Kulübü, 2 Nisan’da gerçekleştireceği olağanüstü genel kurula ilişkin hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Yüksek Divan Kurulu Üyeleri, 29 Mart Cuma günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde bir araya gelecek. Toplantı, 16.00-18.00 saatleri arasında yapılacak ve Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Toplantıda, genel kurul öncesi yapılacak istişareler değerlendirilecek.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyeleri, 2 Nisan’da gerçekleştireceği olağanüstü genel kurula hazırlık amacıyla 29 Mart Cuma günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde bir araya gelecek. Toplantı, 16.00-18.00 saatleri arasında yapılacak ve gündemde yapılan istişarelerin değerlendirilmesi bulunacak. Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ın açılış konuşmasıyla başlaması planlanan toplantı, genel kurula yönelik çalışmaların önemli bir adımını oluşturacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyeleri, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı İçin Bir Araya Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Habergen ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!