Fenerbahçe Petrol Ofisi ve Beşiktaş JK United Payment arasındaki kadınlar futbol maçı ne zaman?

Fenerbahçe Petrol Ofisi ve Beşiktaş JK United Payment arasındaki kadınlar futbol maçı ne zaman?

Fenerbahçe Petrol Ofisi ile Beşiktaş JK United Payment arasındaki Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi 11. haftasında oynanacak olan derbi mücadelesi, Ülker Stadı’nda gerçekleştirilecek. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, maç 20 Kasım Pazartesi günü saat 19.00’da oynanacak. Bu karşılaşmanın biletleri ile ilgili bilgilendirme daha sonra yapılacak.

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nin 11. haftasında Fenerbahçe Petrol Ofisi ile Beşiktaş JK United Payment arasında oynanacak olan derbi mücadelesi, Ülker Stadı’nda gerçekleşecek. Maç 20 Kasım Pazartesi günü saat 19.00’da başlayacak. Fenerbahçe Petrol Ofisi kulübünün resmi açıklamasına göre, bu müsabaka Ülker Stadı’nda gerçekleşecek. Biletlerin satışı ile ilgili detaylar daha sonra duyurulacak.

Fenerbahçe Petrol Ofisi ile Beşiktaş JK United Payment arasında gerçekleşecek olan derbi maçı için bilet satışları daha sonra başlayacak. Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi 11. haftasında oynanacak bu önemli mücadele, 20 Kasım Pazartesi günü saat 19.00’da Ülker Stadı’nda gerçekleşecek. Fenerbahçe Petrol Ofisi kulübü, bu karşılaşmanın biletleri ile ilgili detayları daha sonra duyuracak.

Yorum gönder

You May Have Missed