Filistin’i destekleyen protestocu, Joe Biden’ın ateşkes çağrısını yuhaladı!

Filistin’i destekleyen protestocu, Joe Biden’ın ateşkes çağrısını yuhaladı!

ABD Başkanı Joe Biden, Illinois eyaletinde yer alan Belvidere kentinde bulunan bir otomobil fabrikasında konuşma yapmaktaydı. Biden’ın konuşması sırasında bir protestocu, “Gazze’de ateşkes çağrısında bulunmanız gerekiyor” şeklinde bağırarak konuşmasını böldü. Başkan Biden’a bu çağrı üzerine cevap vermeyen protestocu, salondan apar topar çıkartıldı.

İsrail’in Gazze ablukasının ardından ölü sayısının artış göstermesine rağmen ABD’nin desteği devam etmektedir. ABD Başkanı Joe Biden, bir programda konuşma yaparken, bir protestocu tarafından kesildi. Biden’ın konuşması, Gazze Şeridi’nde ateşkes çağrısı yapan bir protestocu tarafından kesildi. Protestocu, “Gazze’de ateşkes çağrısında bulunmanız gerekiyor” şeklinde bağırarak konuşmasını böldü. Biden, protestocunun çağrısına yanıt vermezken, “Bırak gitsin, sorun değil” dedi ve protestocu salondan çıkarıldı.

Protestonun gerçekleştiği tarih 10 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir. ABD Başkanı Joe Biden, Illinois eyaletinde yer alan Belvidere kentindeki bir otomobil fabrikasında konuşma yaparken, Gazze Şeridi’nde ateşkes çağrısı yapan bir protestocu tarafından kesildi. Konuşmanın yapıldığı yer ise Birleşik Otomotiv İşçileri (UAW) sendikası üyesi olan işçilere hitap edilen bir otomobil fabrikasıdır.

ABD Başkanı Joe Biden, Illinois eyaletinde yer alan Belvidere kentinde bir otomobil fabrikasında Birleşik Otomotiv İşçileri (UAW) sendikası üyesi olan işçilere hitap etmiştir. Konuşma sırasında bir protestocu, “Gazze’de ateşkes çağrısında bulunmanız gerekiyor” şeklinde bağırarak konuşmayı bölmüştür. Biden’ın konuşması öncesinde İsrail’in Gazze’yi ablukaya almasının ardından ölü sayılarının arttığına dair haberler gelmiştir. Bu duruma rağmen ABD’nin desteğinin sürdüğü bilinmektedir.

Yorum gönder

You May Have Missed