Galatasaray’ın futbolcusu Mauro Icardi, Wanda Nara’ya evlenme teklif etti.

Galatasaray’ın futbolcusu Mauro Icardi, Wanda Nara’ya evlenme teklif etti.

Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri Wanda Nara, son röportajında yıldız ismin kendisine yeniden evlilik teklif ettiğini duyurdu. Nara, İtalya’da yayınlanan Gente dergisine verdiği röportajda, sağlık sorunlarının ardından, Mauro Icardi’nin kendisine evlilik teklif ettiğini ve bu teklifi kabul ettiğini söyledi. Arjantinli futbolcu ve menajer olan çiftin 2014’te evlendiği ve iki kız çocuklarının olduğu biliniyor.

Wanda Nara, 27 Mayıs 2014’te evlilik yeminleri ettiği Mauro Icardi’nin kendisine tekrar evlenme teklif ettiğini ve bu teklifi kabul ettiğini duyurdu. Nara, verdiği röportajda, “Birlikte geçirdiğimiz onca yılın ardından Mauro bana evlenme teklifi etti! 27 Mayıs 2014’te birbirimize sonsuz aşk sözü vermiştik. Teklif çok yeni, henüz hiçbir şeyi planlamadık ama teklif almak güzeldi. Arjantin’de mi evleniriz, hiçbir fikrim yok. Yemin ederim oturup bunu organize edecek zamanımız bile olmadı ama tüm sevdiklerimiz Arjantin’de.” ifadelerini kullandı.

Nara ayrıca, evlilik hakkında net bir planlarının olmadığını, tüm sevdiklerinin Arjantin’de olduğunu ve eğer evliliklerini gerçekleştirebilirlerse muhtemelen Arjantin’de evleneceklerini dile getirdi. 23 Aralık tarihine kadar Roma – İstanbul rutini devam edeceklerini belirten Nara, Noel’i Avrupa’da geçireceklerini de söyledi.

Bu haberle birlikte, Nara ve Icardi çiftinin son dönemde evlilikleriyle ilgili çıkan iddiaları da önemli ölçüde netleştirmiş oldu. Çift, 2014 yılında evlenmiş ve iki kız çocukları bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıl boşanma haberleri çıksa da bu durum resmiyet kazanmamıştı. Ayrıca, Wanda Nara’nın önceki evliliğinden üç çocuğu bulunmaktadır.

Yorum gönder

You May Have Missed