Halk TV Sunucusu İsmail Küçükkaya: ‘Gaziantep’ten başladım olağanüstü bir çaba var!’ açıklaması

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Halk TV sunucusu İsmail Küçükkaya, 11 ilde düzenlenen anma programları kapsamında Malatya’dan yaptığı yayında, deprem bölgesindeki çalışmaları ve inşaatları övmüştür. “Gaziantep’ten başladım olağanüstü bir çaba var. Kolay bir şey değil. Eleştirelim ama hakkını da vermek gerekiyor” ifadelerini kullanmıştır. Deprem bölgesinde 11 ilde anma programları düzenlenirken televizyon ekranlarında da bölgeden yayınlar yapılmaktadır. Halk TV sunucusu İsmail Küçükkaya da bu yayınlardan birini gerçekleştirmiştir.

Deprem bölgesinde çalışmaların ilk andan itibaren hummalı bir şekilde yürütüldüğü ve yıkılan binlerce binanın enkazının kaldırıldığı, güvenli bölgelere de deprem konutları kısa sürede inşa edildiği belirtilmektedir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, konutların kısa sürede teslim edilmesi yönünde talimat verdiği ve bu talimatın yerine getirildiği ifade edilmiştir. Afetzedelerin konutlara yerleştirildiği bilgisi verilmiştir.

Küçükkaya, halkın taleplerini dinleyen yabancı gazetecilerin de deprem bölgesinde yapılan çalışmalara şaşırdıklarını ve olağanüstü bir çaba olduğunu belirtmiştir. Aynı anda bu kadar inşaatın yapılabileceği bir başka yer olmadığını ifade etmiştir. Son olarak, deprem bölgesindeki çalışmalara hakkını vermek gerektiğini vurgulamıştır. Bu çerçevede, depremzedelerin anılması ve yapılan çalışmaların övgüye değer bulunmasıyla bu tür afet durumlarında gösterilen çabanın takdir görmesi gerektiği mesajı verilmiştir.

Makalenin, “https://www.ensonhaber.com/gundem/ismail-kucukkaya-deprem-bolgesindeki-calismalari-ovdu-olaganustu-caba-var” adresini ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinilmesi mümkündür.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Halk TV Sunucusu İsmail Küçükkaya: ‘Gaziantep’ten başladım olağanüstü bir çaba var!’ açıklaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Habergen ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!