Hindistan’da Bir Yolcu Otobüsü Kazasında 36 Kişi Hayatını Kaybetti, 19 Kişi Yaralandı

Hindistan’da Bir Yolcu Otobüsü Kazasında 36 Kişi Hayatını Kaybetti, 19 Kişi Yaralandı

Hindistan’ın Cemmu Keşmir bölgesinde meydana gelen kaza sonucu, bir yolcu otobüsü yaklaşık 300 metreden şarampole yuvarlandı. Bu feci kazada 36 kişi hayatını kaybetti, 19 kişi de yaralandı. Polis yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, otobüsün Cemmu Keşmir’den Kishtwar’a gittiği, aşırı hız yaparak ve kalabalık olduğu belirtildi. Kazanın kesin nedeni henüz bilinmemekle birlikte, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yolcu otobüsünün şarampole yuvarlanması sonucu, Hindistan’ın Cemmu Keşmir bölgesinde 36 kişi hayatını kaybetti, 19 kişi yaralandı. Yolcu otobüsünün Cemmu Keşmir’den Kishtwar’a seyahat ettiği sırada gerçekleşen feci kazada, polis yetkilileri otobüsün aşırı kalabalık ve aşırı hızlı olduğunu belirtti. Kazanın sebebi henüz bilinmezken, olayla ilgili bir soruşturma başlatıldı. Bu bilgilere, İhlas Haber Ajansı (İHA) kaynaklı habere göre ulaşılmıştır.

Bu karşılaşılan üzücü durumda, yetkililer kazanın nedenlerini ve detaylarını inceleyerek soruşturmayı sürdürüyor. Olay, Cemmu Keşmir bölgesinde meydana gelmiş olup, tarih bilgisi verilmemiştir. Yolcu otobüsünün şarampole yuvarlanması sonucu, 36 kişi hayatını kaybederken, 19 kişi de yaralanmıştır. Şu an itibariyle, kazanın neden kaynaklandığı tam olarak bilinmemekle birlikte, aşırı kalabalık ve hızlı seyir halinde olunduğu belirtilmektedir. Bu bilgiler Ensonhaber kaynaklı habere dayanmaktadır.

Yorum gönder

You May Have Missed