İrem Derici’nin ev partisinde kalabalık patlaması oldu

İrem Derici’nin ev partisinde kalabalık patlaması oldu

Ünlü şarkıcı İrem Derici, ev partisi konseptli bir davet verdi. 36 yaşındaki şarkıcı, eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile ilişkisini noktaladıktan sonra başka bir ilişkiye başlamıştı. Yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat’la aşk yaşamaya başlayan Derici, sevgilisiyle birlikte Harbiye’deki bir mekanda parti düzenledi. İçeride konuklarının yanı sıra yeni sevgilisi Gökhan Fırat’ı da misafir etti. Gece boyunca çok eğlenen çift romantik saatler geçirdi. Ancak kulübün kapısında izdiham yaşandı ve metrelerce bir kuyruk oluştu. İrem Derici’nin partisine gelen birçok kişi geri dönmek zorunda kaldı.

İrem Derici’nin özel hayatı uzun süredir magazin dünyasının gündeminde yer alıyor. Kendisinden yedi yaş küçük olan eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile ilişkisi kısa ömürlü olmuş ve geçtiğimiz eylül ayında ilişkisini noktalamıştı. Ayrılıktan kısa bir süre sonra Derici, yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat’la aşk yaşamaya başladı. Romantizm dolu bir gece geçirmek isteyen çift, Harbiye’deki bir mekanda parti düzenledi ve yeni sevgilisiyle eğlendi. Ancak kulübün kapısında meydana gelen izdiham nedeniyle pek çok kişi geri dönmek zorunda kaldı.

İrem Derici’nin ev partisi konseptli düzenlediği davete eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan da katıldı. Ancak yeni sevgilisi Gökhan Fırat’la oldukça romantik saatler geçiren Derici, gecenin keyfini çıkardı. Fakat kulübün kapısında meydana gelen izdiham nedeniyle pek çok kişi partiye giremedi ve geri dönmek zorunda kaldı. Gece boyunca eğlenceli anlar yaşayan çift, parti sonrası romantik bir akşam geçirdi. Bu olaylar İrem Derici’nin özel hayatı hakkında magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Yorum gönder

You May Have Missed