Ivanka Trump’ın Görünümündeki Değişim: Estetik Ameliyat Haberleri

Ivanka Trump’ın Görünümündeki Değişim: Estetik Ameliyat Haberleri

Ivanka Trump, ABD’nin eski Başkanı Donald Trump’ın kızı olarak bilinmektedir. Ivanka Trump’ın yüzündeki estetik operasyonlarına ilişkin iddialar New York’taki emlak dolandırıcılığı davasında ifade verirken objektiflere yansımıştır. Ayrıca Ivanka’nın yüzünde estetik operasyonlarla gerçekleştirilen değişim dikkat çekmiştir. Burnu, çenesi ve dudaklarındaki dolgu ile daha orantılı ve hacimli bir görünüme sahip olduğu belirtilmiştir. Ancak bu operasyonlar onun daha az doğal görünmesine sebep olmuştur. Estetik uzmanları, Ivanka’nın ameliyat sonrası burun ucunun daha çıkıntılı ve belirgin hale geldiği, dudaklarının dolgu ile güçlendirildiği ve alnının daha yuvarlak bir görünüme sahip olduğunu belirtmiştir.

Ayrıca Ivanka Trump mahkemede tanık sandalyesine alınarak babası hakkındaki suçlamaları reddetmiş ve ifade vermiştir. Ivanka, babası hakkındaki suçlamaları reddederken, savunma avukatı tarafından sorgulanmış ve ifade vermiştir. Annesi Ivanka Trump’ın da ifade vermesinin ardından, Donald Trump’ın diğer çocukları Donald Trump Jr. ve Eric Trump da geçen hafta aynı davada ifade vermiştir.

Aynı zamanda Ivanka Trump’ın babası ve kardeşleri ile birlikte New York’ta bir daha şirket kurmaması ve 5 yıl boyunca ticari gayrimenkul satın almaması istenmektedir. Ayrıca 250 milyon dolar para cezası talep edilmektedir.

Öte yandan, Ivanka’ya benzemek isteyen 33 yaşındaki Tiffany Taylor’ın estetik ameliyatı için 60 bin dolar harcadığı ve birçok operasyondan geçtiği belirtilmiştir. Yaptığı bu estetik operasyonlarla Ivanka’ya benzemek isteyen Taylor, hayatının büyük bir kısmını bu operasyonlara adadığı ifade edilmiştir.

Yorum gönder

You May Have Missed