Kartel Operasyonuyla bir Uyuşturucu Baronu Daha Yakalandı!

Kartel Operasyonuyla bir Uyuşturucu Baronu Daha Yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul’da gerçekleşen Kartel Operasyonu sırasında kırmızı bültenle aranan uyuşturucu sevkiyatı yapan “Kompanio Bello” isimli uyuşturucu Kartelinin lideri Dritan Rexhepi’nin yakalandığını duyurdu. Operasyon, İtalya ve Arnavutluk makamlarınca da desteklenmiş ve Güney Amerika’dan Avrupa’ya uyuşturucu sevkiyatı yapan Rexhepi’nin yakalandığı belirtilmiştir.

Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İstanbul’daki Kartel Operasyonu sırasında liderin yakalandığını duyurdu. Rexhepi, kırmızı bültenle aranan ve Güney Amerika’dan Avrupa’ya uyuşturucu sevkiyatı yapan “Kompanio Bello” isimli uyuşturucu Kartelinin lideri olarak bilinmektedir.

Rexhepi’nin yakalanması için yapılan operasyon, İtalya ve Arnavutluk makamlarınca desteklenmiş ve kırmızı bültenle aranan Rexhepi’nin Güney Amerika’dan Avrupa’ya uyuşturucu sevkiyatı yaptığı tespit edilmiştir. Kartel Operasyonu sonucunda liderin yakalanmasıyla ilgili detaylı bilgilerin daha sonra paylaşılacağı belirtilmiştir.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul’daki Kartel Operasyonu sırasında kırmızı bültenle aranan uyuşturucu sevkiyatı yapan “Kompanio Bello” isimli uyuşturucu Kartelinin lideri Dritan Rexhepi’nin yakalandığını duyurdu. Operasyon, İtalya ve Arnavutluk makamlarınca da desteklenmiş ve Güney Amerika’dan Avrupa’ya uyuşturucu sevkiyatı yapan Rexhepi’nin yakalandığı belirtilmiştir. Rexhepi’nin yakalanmasının ardından detayların daha sonra paylaşılacağı belirtilmiştir.

Yorum gönder

You May Have Missed