Kim Kardashian’ın gençlik döneminde yaşadığı travma: “Ablamın beni kötülemesi”

Kim Kardashian’ın gençlik döneminde yaşadığı travma: “Ablamın beni kötülemesi”

Dünyaca ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian, ‘The Kardashians’ adlı TV şovlarının yeni bölümünde gençlik yıllarında ablası Kourtney Kardashian ile birbirleri hakkında söyledikleri ‘acımasız’ sözleri ortaya çıkardı. Kim Kardashian, sekiz yıl evli kaldığı Kanye West’ten geçtiğimiz sene resmen boşandı. Mahkeme belgelerinden 42 yaşındaki reality şov yıldızı ve 45 yaşındaki rapçinin, dört çocuklarının velayetini paylaşacakları öğrenilmişti. Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Kim, son olarak ‘The Kardashians’ adlı reality şovunda ablası Kourtney Kardashian ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.

Ünlü isim, doğum gününü kutlamak için düzenledikleri bir partide ablasına üzerinde “Sana kız kardeşim demekten gurur
duyuyorum. Umarım bu sana söylediğim diğer tüm kötü şeyleri telafi eder” yazan bir kart verdi. Kourtney ile bir itirafta bulunan Kim, “Bu kart resmen ben ve Kourtney için yapılmış. Eskiden birbirimize sürekli acımasız şeyler söylerdik” dedi ve ekledi: “Ben
Kourtney’nin selilütleri olduğunu söylerdim. Kourtney ise benim hakkımda hoşlandığım erkeklerle konuşup, ‘Kız kardeşimin sarkık göğüsleri var, tanısanız ondan nefret edersiniz’ derdi. Ve ben de utanıp, ağlayarak oradan uzaklaşırdım.”

Kourtney Kardashian, bunun üzerine kardeşine dönüp “Geçmiş için özür dilerim” dedi. Kim ise elini kalbine doğru götürerek, “Teşekkür ederim” demekle yetindi. Kim Kardashian’ın bu açıklamaları, gençlik yıllarında ablası Kourtney Kardashian ile aralarında geçen ‘acımasız’ konuşmaların ortaya çıkmasına neden oldu. Bu konuşmalar, The Kardashians yeni bölümünde izleyicilerle paylaşıldı ve sosyal medyada geniş yankı buldu. Kardashian ailesinin bu tür içerikleriyle gündeme gelmesi, her zaman büyük ilgi görüyor ve izleyicileri tarafından merakla takip ediliyor. Kim Kardashian’ın ablası Kourtney Kardashian ile olan ilişkisinin gençlik yıllarındaki detayları, izleyiciler tarafından oldukça ilgi çekici bulundu ve sosyal medyada da tartışma konusu oldu.

Yorum gönder

You May Have Missed