Konya’da eşini uçurumdan atarak öldürdü: Cesedi hala bulunamadı

Konya’da eşini uçurumdan atarak öldürdü: Cesedi hala bulunamadı

Akşehir ilçesinde 4 aydır kayıp olan Bedriye Kılıç’ın eşi Tayfur Kılıç, onu boğarak öldürdüğü ortaya çıktı ve tutuklandı. 9 gündür yapılan aramalarda cesede henüz ulaşılamadı.

Konya’nın Akşehir ilçesinde 6 Temmuz’da mevsimlik işçi olarak çalışan Bedriye Kılıç, kiraz bahçesinde çalışırken kayboldu. Polis, Kılıç’ın izine rastlanmadığını belirledi. Bunun üzerine ailesi, bir televizyon programına katıldı. Ancak programa katılan Kılıç’ın eşi Tayfur Kılıç, çelişkili ifadeler vererek suçlamaları reddetti.

Tayfur Kılıç, 28 Ekim günü televizyon programı dönüşü memleketi Akşehir’e gitmek üzereyken Konya Cinayet Büro Amirliği tarafından otobüste gözaltına alındı. Emniyetin sorgusunda, Kılıç, eşini kıskançlık nedeniyle boğarak öldürdüğünü ve cesedini dağlık bir alandaki uçuruma attığını itiraf etti.

Tayfur Kılıç, polis ve Cumhuriyet savcısı eşliğinde cesedin atıldığı dağlık alanda yer gösterme işlemine katıldı. Daha sonra Akşehir Adliyesi’ne sevk edilen Kılıç, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

9 gündür devam eden arama çalışmalarında kadavra köpekleri kullanıldı ve Bedriye Kılıç’a ait olduğu düşünülen kıyafet parçaları bulundu. Ancak yapılan incelemede kıyafetlerin Kılıç’a ait olmadığı ortaya çıktı.

Ekipler, bölgedeki arama çalışmalarını sürdürüyor ve Bedriye Kılıç’ın cesedine hala ulaşılamadığı için aramalar devam ediyor. Bu olayla ilgili haber kaynağı Demirören Haber Ajansı (DHA) olarak belirtilmiştir.

Yorum gönder

You May Have Missed