Melisa Sözen’in saçlarını kısacık kestirerek şaşırtan yeni görünümü

Melisa Sözen’in saçlarını kısacık kestirerek şaşırtan yeni görünümü

Başarılı oyuncu Melisa Sözen uzun bir süredir ekranlardan uzak kaldıktan sonra Netflix projesiyle tekrar gündeme gelmiştir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan ve Harun Tekin ile birliktelik yaşayan Sözen’in imaj değişikliği, sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştır. Dijital platformda yayınlanan ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’ dizisiyle izleyici karşısına çıkan Sözen, saçlarını kısacık kestirerek dikkatleri üzerine çekmiştir.

Melisa Sözen’in yeni imajı takipçileri arasında farklı tepkilere yol açmıştır. Sosyal medyada paylaşılan yeni imajı, beğenenlerle beğenmeyenleri karşı karşıya getirmiştir. Güzel oyuncunun radikal imaj değişikliği, bazı hayranlarının beğenisini kazanırken, bazılarının tepkisine neden olmuştur. Bu değişiklikle birlikte Sözen, kendi tarzında uzun bir süre konuşulacak bir görünüme sahip olmuştur.

Melisa Sözen’in kısacık saçları ve farklı tarzıyla çekilen fotoğrafları, hayranlarını ve medya takipçilerini şaşırtmış ve meraklandırmıştır. Uzun bir süredir ekranlarda olmayan Sözen’in bu imaj değişikliği, tekrar gündeme gelmesine neden olmuş ve adından sıkça söz ettirmiştir.

Son olarak 9 Kasım 2023 tarihinde Ensonhaber.com’da yer alan haberde, Melisa Sözen’in Netflix projesi dışında saçlarını kısacık kestirmesi ve bu imaj değişikliğiyle takipçilerini şaşırtması olayı detaylı bir şekilde aktarılmıştır. Sözen’in imaj değişikliğiyle hakkında çıkan haber, geniş kitleler tarafından ilgiyle takip edilmiştir.

Yorum gönder

You May Have Missed