Meral Akşener: Atatürk’ü saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz

Meral Akşener: Atatürk’ü saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım’ı anma mesajını sosyal medya hesabından paylaştı. Akşener, video mesajında, “Mavi gözlü bozkurdumuz, Atatürkümüzü saygı, rahmet ve minnetle anıyorum…” ifadelerini kullandı. Ayrıca, “En kıymetli mücadelenin adı: Mustafa Kemal’dir” diyerek Atatürk’ün Türk milletinin umudu, gururu ve en kıymetli mücadelesinin simgesi olduğunu vurguladı.

Meral Akşener’in 10 Kasım mesajı, Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yılında paylaşıldı. Akşener, Atatürk’ün vefatının üzerinden 85 yıl geçmesine rağmen hala kalplerde yaşadığını belirtti. 85 yıl önce vefat eden Mustafa Kemal Atatürk’ü anma mesajıyla, Akşener, Mavi gözlü bozkurdumuz, Atatürk’ümüzü saygı, rahmet ve minnetle anıyorum ifadeleriyle Atatürk’e duyduğu saygıyı dile getirdi.

Meral Akşener’in 10 Kasım anma mesajı video formatında paylaşıldı. Mesaj, Atatürk’ün mirasının her zaman canlı kalacağı mesajını içeriyor. Akşener’in “En kıymetli mücadelenin adı: Mustafa Kemal’dir” ifadesi, Atatürk’ün Türk milleti için ne kadar değerli bir simge olduğunu vurguluyor. Ayrıca, “Mavi gözlü bozkurdumuz, Atatürk’ümüzü saygı, rahmet ve minnetle anıyorum” sözleriyle de Atatürk’e duyulan minnet ve saygıyı ifade ediyor.

Meral Akşener’in Atatürk’ü anma mesajı en kıymetli mücadelenin adı olan Mustafa Kemal Atatürk’e duyulan saygının ve minnetin bir ifadesi olarak nitelendirilebilir. Video mesaj, Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde ona duyulan özlemi ve saygıyı yansıtıyor. Mesaj, Akşener’in Atatürk’e olan saygısını ve Türk milletinin Atatürk sevgisini dile getiriyor. Meral Akşener’in bu duygusal mesajı, Türk milletinin Atatürk’e olan bağlılığını ve saygısını simgeliyor.

Yorum gönder

You May Have Missed