Nurseli İdiz’den Şaşırtıcı Açıklamalar: Boğaziçi’ni Kazandı, Konservatuvarı Seçti!

660bcaeb8c152327.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nurseli İdiz, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü kazanmasına rağmen konservatuvarı tercih ettiğini açıkladı. Ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı olan Nurseli İdiz, başarılı performansı ve medya ile paylaştığı düşünceleriyle sürekli gündemde kalmaktadır. Özel hayatıyla da merak edilen bir isim olan Nurseli İdiz, Armağan Çağlayan’ın YouTube programı “Şimdiki Aklım Olsaydı”da hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Programda, daha önce bilinmeyen detayları paylaşan İdiz, geçmiş maddi sıkıntılarından da bahsetti. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na kabul edilen Nurseli İdiz, eğitim tercihleriyle ilgili soruya, her ikisini de okumaya çalışacağını ancak sonunda yine sanatı seçeceğini söyledi. Parayla ilişkisinin iyi olmadığını belirten İdiz, ünlü futbolcuları ve iş insanlarını dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan’a da atıfta bulunarak esprili bir şekilde konuştu.

Nurseli İdiz, programda yapılan bir soru üzerine parayla ilişkisi konusunda daha fazla açıklamada bulundu. Paralarla ilgili bilinçaltındaki suçluluk hissinin para kazanma konusunu olumsuz etkilediğini belirten ünlü oyuncu, büyük meblağlarda paralar kaybettiğini ve bu durumun kişisel gelişim sürecinde masaya yatırıldığını ifade etti. Para kazanmanın suçluluk kaynağı olduğunu dile getiren İdiz, annesinin ve babasının da para konusundaki olumsuz ilişkilerinden etkilendiğini ve bu durumun kendisini de etkilediğini belirtti. Ailesinin tasarruf yapmayı bilmeyen ve parayı harcayan bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Nurseli İdiz, annesinin babasının iflas ettiğini ve kendi yaşamında da benzer sıkıntılar yaşadığını dile getirdi.

Nurseli İdiz ayrıca, Türkiye’nin başına büyük felaketler getirebileceğini belirtti ve Seçil Erzan örneğini vererek espriyle konuştu. Parayla ilişkisinin hiçbir zaman iyi olmadığını belirten Nurseli İdiz, konuşmasında geçmişte yaşadığı maddi sıkıntılardan da bahsetti. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı kazanmasıyla önemli bir eğitim sürecinden geçen Nurseli İdiz, sanatı seçerek konservatuvar eğitimine devam etti. Hayatı boyunca maddi konularda sıkıntılar yaşayan ve parayla ilişkisi sorunlu olan ünlü oyuncu, bu konuda açıklamalarda bulunarak dikkatleri üzerine çekti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Nurseli İdiz’den Şaşırtıcı Açıklamalar: Boğaziçi’ni Kazandı, Konservatuvarı Seçti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Habergen ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!