PFDK, Ali Koç’a verilen cezayı son dakika açıkladı

PFDK, Ali Koç’a verilen cezayı son dakika açıkladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u bir spor kanalı ve kulübün Divan Kurulu’nda yaptığı açıklamalarından dolayı PFDK’ya sevk etti. PFDK, Ali Koç’a 45 gün hak mahrumiyeti ve 210 bin TL para cezası verdi. Yapılan açıklamada, Fenerbahçe A.Ş. başkanı Yıldırım Ali Koç’un 03.11.2023 tarihinde bir TV programında ve 05.11.2023 tarihinde Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu’nda yapmış olduğu konuşmalarda yer alan sportmenliğe aykırı hareketi ve Hakem ve Diğer Müsabaka Görevlileri Hakkındaki Açıklamaları nedeniyle 45 gün hak mahrumiyeti ve 210.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.
Son dakika haberi! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u bir spor kanalında ve kulübün Divan Kurulu’nda yaptığı açıklamalardan dolayı PFDK’ya sevk etmişti. PFDK, Ali Koç’a, 45 gün hak mahrumiyeti ve 210 bin TL para cezası verdi. PFDK’dan yapılan açıklamada, “FenerbahçeA.Ş. başkanı Yıldırım Ali Koç’un, 03.11.2023 tarihinde bir TV programında ve 05.11.2023 tarihinde Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu’nda yapmış olduğu konuşmalarında yer alan sportmenliğe aykırı hareketi ve Hakem ve Diğer Müsabaka Görevlileri Hakkındaki Açıklamaları” nedeniyle 45 gün hak mahrumiyeti ve 210.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir. Bu kararla ilgili tüm detaylar için NTV’nin son dakika haberlerine göz atabilirsiniz. Bu olay, spor camiasında gündem oluşturacak gibi duruyor.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u PFDK’ya sevk etti. PFDK, yaptığı açıklamalardan dolayı Ali Koç’a 45 gün hak mahrumiyeti ve 210 bin TL para cezası verdi. Bu karar, Fenerbahçe camiasını derinden sarsarken, tüm Türkiye’de de büyük yankı uyandırdı. Konuyla ilgili gelişmeler NTV’nin son dakika haberlerinden takip edilebilir. Ali Koç’un yapmış olduğu açıklamalar ve alınan ceza, spor gündemine bomba gibi düştü. Bu olay, spor medyasında uzun süre konuşulmaya devam edecek gibi duruyor.

Yorum gönder

You May Have Missed