Rıza Çalımbay Beşiktaş’ın ilk 11’ini belirlemeye başlıyor

Rıza Çalımbay Beşiktaş’ın ilk 11’ini belirlemeye başlıyor

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında Rams Başakşehir ile karşılaşacak. Siyah-beyazlılarda yeni teknik direktör Rıza Çalımbay takımının başında ilk maçına çıkacak. Takımda Aboubakar, Cenk, Masuaku, Colley ve milli takım kampına katılan Rashica sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecek. Başakşehir’de Ömer Ali Şahiner ve Edgae Le sakatlıkları nedeniyle görev yapamayacaklar. Tüpraş Stadı’nda oynanacak ve saat 16.00’da başlayacak karşılaşmayı Arda Kardeşler yönetecek. Beşiktaş’ın muhtemel 11’i ise şu şekilde; Mert, Rosier, Necip, Bailly, Onur, Amir, Salih, Ghezzal, Gedson, Zaynutdinov ve Muleka.

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında Rams Başakşehir ile karşılaşacak. Siyah-beyazlılarda yeni teknik direktör Rıza Çalımbay takımının başında ilk maçına çıkacak. Takımda sakatlıkları bulunan Aboubakar, Cenk, Masuaku, Colley ve milli takım kampına katılan Rashica forma giyemeyecekler. Başakşehir’de Ömer Ali Şahiner ve Edgae Le sakatlıkları nedeniyle görev yapamayacaklar. Karşılaşma, Tüpraş Stadı’nda oynanacak ve saat 16.00’da başlayacak. Arda Kardeşler, maçı yönetecek. Beşiktaş’ın muhtemel 11’i ise şu şekilde; Mert, Rosier, Necip, Bailly, Onur, Amir, Salih, Ghezzal, Gedson, Zaynutdinov ve Muleka.

Rams Başakşehir ile karşılaşacak olan Beşiktaş’ta sakatlıkları bulunan Aboubakar, Cenk, Masuaku, Colley ve milli takım kampına katılan Rashica forma giyemeyecek. Başakşehir takımında Ömer Ali Şahiner ve Edgae Le sakatlıkları nedeniyle görev yapamayacaklar. Maç, Tüpraş Stadı’nda oynanacak ve saat 16.00’da başlayacak. Arda Kardeşler, karşılaşmayı yönetecek. Beşiktaş’ın muhtemel 11’i ise Mert, Rosier, Necip, Bailly, Onur, Amir, Salih, Ghezzal, Gedson, Zaynutdinov ve Muleka şeklinde olacak. Son olarak, Beşiktaş’ın Trendyol Süper Lig’in 12. haftasındaki karşılaşması yeni teknik direktör Rıza Çalımbay’ın takımının başında ilk maçı olacak.

Yorum gönder

You May Have Missed