Safiye Soyman, lüks evinin Boğaz manzarasını paylaştı

Safiye Soyman, lüks evinin Boğaz manzarasını paylaştı

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman’ın, Boğaz manzaralı süper lüks eviyle yeniden gündeme geldiği bildirildi. 62 yaşındaki ünlü şarkıcı, yaptırdığı estetik operasyonlarla yeni görüntüsüyle adından söz ettiriyor. YouTube üzerinden evini tanıtan Şoyman’ın, bu paylaşımı sosyal medya kullanıcıları tarafından göz kamaştırıcı olarak yorumlandı. İstanbul, Ankara ve Bodrum’da da evi bulunan Şoyman’ın, ev eşyalarında ağır bir tarz tercih ettiği ve bu paylaşıma çok sayıda yorum ve beğeni geldiği belirtildi.

Safiye Soyman’ın, Boğaz manzaralı süper lüks eviyle gündeme gelmesinin yanı sıra, yaptığı estetik operasyonlarla da dikkat çektiği ifade ediliyor. 62 yaşındaki ünlü şarkıcının, YouTube hesabından paylaştığı Boğaz manzaralı evinin, sosyal medya kullanıcıları tarafından göz kamaştırıcı olarak yorumlandığı belirtiliyor. Şarkıcının, İstanbul, Ankara ve Bodrum’da da evleri bulunduğu, ev eşyalarında ağır bir tarz tercih ettiği ve bu paylaşıma çok sayıda yorum ve beğeni geldiği ifade ediliyor.

Safiye Soyman’ın, estetik operasyonlarla gençleştiği ve Boğaz manzaralı süper lüks eviyle gündeme geldiği bilgisi veriliyor. Ünlü şarkıcının, YouTube hesabından paylaştığı evin sosyal medya kullanıcıları tarafından göz kamaştırıcı olarak yorumlandığı belirtiliyor. Şoyman’ın, İstanbul, Ankara ve Bodrum’da da evleri bulunduğu ve rahat etmeyi sevdiği açıklamasıyla gündemde yer aldığı aktarılıyor. Ayrıca ev eşyalarında ağır bir tarz tercih ettiği ve bu paylaşıma çok sayıda yorum ve beğeni geldiği vurgulanıyor.

Yorum gönder

You May Have Missed