“Sakla Beni” dizisinin Naz’ı Asude Kalebek’in set pozuna büyük ilgi gösterildi

“Sakla Beni” dizisinin Naz’ı Asude Kalebek’in set pozuna büyük ilgi gösterildi

Asude Kalebek, Naz karakterini canlandırdığı Sakla Beni dizisinin setinde paylaşım yaptı. Dizide Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış ve Metin Akdülger gibi isimler yer alıyor. Müthiş bir çıkış yakalayan Asude Kalebek, Netflix’in Kulüp dizisinde Raşel Aseo karakterini oynadı. Star TV’nin Sakla Beni dizisinde Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel ile başrol paylaşmaktadır.

Asude Kalebek’in Naz karakteri, güzelliği ve oyunculuk performansıyla dikkat çekiyor. Oyuncunun son dönemde set pozları sosyal medyada büyük beğeni topladı. 18 Haziran 1999 tarihinde Adana’da doğan ve İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitimine devam eden Kalebek’in ilk projesi Netflix’in Türk yapımı Kulüp dizisinde Raşel karakterini canlandırmaktı.

Asude Kalebek’in set pozlarına gelen binlerce beğeni ve yorum, gösterilen ilginin bir göstergesi oldu. 2021 yılında Kulüp dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Kalebek, şimdilerde Sakla Beni dizisiyle sevenleriyle buluşuyor. Kalebek’in başarılı oyunculuğu ve çekiciliği, onu dizi dünyasında popüler bir isim haline getirdi.

Sakla Beni dizisi, Netflix’in Kulüp dizisindeki başarılı performansı sonrasında Asude Kalebek’in kariyerinde yeni bir dönemi başlattı. Kalebek’in Naz karakteri, set pozlarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor. Oyuncunun Adana doğumlu olması ve İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitim alması, onun kişisel ve profesyonel hayatına dair ilgi çekici detaylar sunuyor.

Yorum gönder

You May Have Missed