Türkiye’nin En Genç Bağımsız Belediye Başkanı Doğalgaz İçin Taşları Üst Üste Koyacak!

660c195dce92b131.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en genç bağımsız belediye başkanı olan 22 yaşındaki Zeynep Çelik, “Gençliğimin de verdiği enerjiyle daha çok çabalayacağım. Doğalgaz sorunumuz var. Doğalgazı en yakın zamanda beldemize kavuşturacağız” dedi. Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesinde bağımsız aday olan Zeynep Çelik, resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kazandı. Bu sonuçlara göre 22 yaşındaki Çelik, Türkiye’nin en genç bağımsız belediye başkanı oldu. Bir fabrika alım satım görevlisi olarak çalıştığını belirten Çelik, beldenin eksikleri için elinden geleni yapacağını söyledi.

Çelik, “Eksikleri gördüm, halkın da desteğiyle aday olmaya karar verdim” diyerek gençliğinin verdiği enerjiyle daha çok çabalayacağını belirtti. Alım-satım görevlisi olarak fabrikada görev yaptığını ve Kalkım’ın eksiklerini gördüğünü ifade etti. Halkın da desteğiyle aday olmaya karar verdiklerini belirten Çelik, bağımsız aday olmayı tercih ettiklerini ve seçimlere katıldıklarını söyledi. Halkın desteğiyle bu göreve layık görüldüklerini ve beldelerine hak ettikleri değeri ve hizmeti getireceklerini ifade etti. Doğalgaz sorunları ve hastane problemlerinin de olduğunu vurgulayan Çelik, doğalgazı en yakın zamanda beldelerine kavuşturacaklarını ve 20 yataklı tam teşekküllü bir hastane yaparak halka hizmet sunacaklarını söyledi.

Bağımsız belediye başkanı olarak birçok projeleri olduğunu belirten Çelik, ilerledikçe eksiklikleri daha iyi göreceklerini ve bu eksiklikleri gidermek için çabalayacaklarını aktardı. Herkesin gönlünü kazanabilmek amacıyla bağımsız aday olduğunu söyleyen Çelik, destek aldıkları herkesle birebir konuştuklarını ve onlardan destek gördüklerini belirtti. Kazandıkları için destekleyen ve desteklemeyen herkese teşekkürlerini ileten Çelik, halkın desteğiyle beldelerine hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti. Son olarak, haber kaynağının Demirören Haber Ajansı (DHA) olduğu belirtildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Türkiye’nin En Genç Bağımsız Belediye Başkanı Doğalgaz İçin Taşları Üst Üste Koyacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Habergen ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!