Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, İBB adaylığı konusunda açıklama yaptı

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, İBB adaylığı konusunda açıklama yaptı

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, gazeteci Adem Metan’ın programına konuk oldu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı sorusuna cevap verdi. Şadi Yazıcı, “Cumhurbaşkanımızın kararı doğrultusunda son damla teri akıtmak görevimizdir” dedi. Şadi Yazıcı, 22 yıldır siyaset yaptığını ve bu süreçte parti lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın kararları doğrultusunda hareket ettiğini ifade etti. Partisinin yetkili organları ile Cumhurbaşkanının vereceği karara bağlı olarak hareket edeceklerini belirtti.

Tuzla Belediye Başkanı olan Şadi Yazıcı, konuk olduğu Adem Metan’ın programında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı konusunda açıklamalarda bulundu. Şadi Yazıcı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı sürecinde kendisiyle ilgili yapılan haberleri görünce “Cumhurbaşkanımızın kararı doğrultusunda son damla teri akıtmak görevimizdir” şeklinde konuştu. 22 yıldır siyaset yaptığını ve liderin kararları doğrultusunda hareket ettiğini belirtti. Partisinin yetkili organları ile Cumhurbaşkanının vereceği karara bağlı olarak hareket edeceklerini belirtti.

Şadi Yazıcı’nın programa konuk olmasıyla gündemde yer alan konu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığıydı. Adem Metan, Şadi Yazıcı’ya bu konuyla ilgili sorular yöneltti ve Yazıcı, liderlerinin kararları doğrultusunda hareket ettiklerini ve partisinin yetkili organları ile birlikte Cumhurbaşkanının vereceği karara bağlı olarak son damla teri akıtmak görevlerinin olduğunu belirtti.

Şadi Yazıcı’nın gazeteci Adem Metan’ın programında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı sorusuna cevap verdiği anlar, 22 yıldır siyaset yaptığını ve liderlerinin kararları doğrultusunda hareket ettiğini ifade ettiği anlarla gündeme geldi. Cumhurbaşkanının vereceği karara bağlı olarak hareket edeceklerini belirten Yazıcı, partisinin yetkili organları ile uyum içinde çalışacaklarını ifade etti.

Yorum gönder

You May Have Missed