Twitter’da üç farklı abonelik planı: Artık reklamları görmeyeceksiniz

Twitter’da üç farklı abonelik planı: Artık reklamları görmeyeceksiniz

Twitter, Premium aboneliklerde yeni ödeme planlarını kullanıma sundu. Üç ayrı ödeme yöntemi sunan Twitter, Basic, Premium ve Premium+ plan ile farklı fiyatlandırmalarla özelliği sunuyor. iOS ve Android cihazlardaki fiyatların daha yüksek olma sebebi ise AppStore ve Google Play Store’un bu ödemelerden komisyon alması.

Üç farklı ödeme planı bulunmaktadır. Basic plan mobil üzerinden 129,99 TL, PC üzerinden ise 56,25 TL’ye satın alınabilecek. Premium plan ise mobil cihazlarda 209 TL iken, PC üzerinden 150 TL’ye satın alınabiliyor. En yüksek seviye olan Premium+ abonelik ücreti ise mobil cihazlarda 699,99 TL olarak belirtilirken, PC üzerinden 300 TL ile erişim sağlanabiliyor.

Basic plan özellikleri arasında gönderi düzenleme, daha uzun gönderiler, video indirme, SMS ile iki adımlı doğrulama, tema özelleştirme bulunmaktadır. Öte yandan Basic plan alan kullanıcılar mavi onay işareti ve Tweetdeck’i kullanamazken, platform üzerinde reklamlar görebilecek.

Premium plan özellikleri arasında gönderi düzenleme, gönderi geri alma, daha uzun gönderiler, okuyucu modu, video indirme, Tweetdeck, mavi tik onay işareti gibi özelliklerden yararlanabilmektedir. Ancak platform üzerinde reklamlar da görülmeye devam edecek.

Premium+ plan ile kullanıcılar reklamları artık görmeyecek. Bu planın diğerlerinden farkı, kullanıcıların özelliklerin tamamından faydalanabilmesidir.

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde yapay zeka sohbet robotu “Grok”u duyurdu. Yapay zekanın X’ten gelen bilgilere gerçek zamanlı erişime sahip olacağını ve yanıtlarına mizah katacağını söyledi. Bu yapay zekanın Premium aboneliklere özel olacağı belirtilmiştir.

Yorum gönder

You May Have Missed