Ünlü Fenomen Merve Taşkın, Sevgilisinden Gördüğü Şiddeti Açıkladı: “Cinsel Organıma Tekme Atıyordu”

660100c0b2e20938.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyanın ünlü fenomenlerinden Merve Taşkın, sevgilisi tarafından maruz kaldığı şiddeti açıkladı. Taşkın, “Cinsel organıma tekme atıyordu, burnumu yumrukluyordu” diyerek dehşeti paylaştı. Taşkın daha önce müstehcen paylaşımları ve yüksek geliri ile gündeme gelmişti. Yargılandığı teşhircilik davasından beraat eden fenomen, ülkeden ayrıldıktan sonra geri dönmüştü.

Merve Taşkın, sevgilisinden gördüğü şiddeti detaylı bir şekilde anlattı. Yaklaşık 7-8 ay boyunca şiddete maruz kaldığını ifade eden Taşkın, duygusal ve fiziksel olarak kötü bir ilişki içinde olduğunu belirtti. Taşkın yaşadıklarını paylaşmaktan vazgeçmiş, duygularını içine atıp normalmiş gibi davranmıştı.

Taşkın, şiddetin başlangıçta hafif olduğunu düşündüğünü, ancak zamanla tehlikeli boyutlara ulaştığını söyledi. Sevgilisinin kendisine hakaret ettiğine inandığı için şiddeti kabul ettiğini ve her defasında affettiğini ifade etti. Ancak şiddetin artmasıyla birlikte kendini kaybettiğini ve özsaygısını tamamen yitirdiğini belirtti.

Sevgilisinin kendisine şiddet uygularken ölümle ya da sakatlıkla tehdit ettiğini anlatan Taşkın, doktorların kendisine verdiği bilgilere göre, ciddi sağlık sorunları yaşayabileceğini ifade etti. Ancak kısa sürede iyileştiği için şükrettiğini dile getirdi.

Merve Taşkın, yaşadığı travmayı başkalarının da benzer durumlarla karşılaşmış olabileceğini düşünerek paylaştığını belirtti. Taşkın, içindeki gücü bulup ilişkiyi sonlandıran kadınlara destek olmak adına hikayesini paylaştı ve onlara cesaret verdi.

Son olarak Taşkın, yaşadıklarının tamamen kendi seçimleri sonucunda olduğunu ifade etti. Geçmiş hayatına dönmeye çalışan ancak kendisinin istemediği desteği kabul etmeyen arkadaşlarına teşekkür etti. Taşkın, paylaşımıyla görünür olmayı seçtiğini ve bu seçimlerin sonuçlarıyla yüzleştiğini vurguladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ünlü Fenomen Merve Taşkın, Sevgilisinden Gördüğü Şiddeti Açıkladı: “Cinsel Organıma Tekme Atıyordu”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Habergen ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!