VakıfBank-Volley Mulhouse Alsace maçı hangi kanalda yayınlanacak ve ne zaman?

VakıfBank-Volley Mulhouse Alsace maçı hangi kanalda yayınlanacak ve ne zaman?

VakıfBank, A Grubu’ndaki ilk maçında Fransa’nın Volley Mulhouse Alsace takımını ağırlayacak. Grupta VakıfBank ve Volley Mulhouse Alsace’nin yanı sıra Allianz Vero Volley Milano (İtalya) ve Jedinstvo Stara Pazova (Sırbistan) mücadele edecek.

8 Kasım Çarşamba günü VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu ilk maçında Fransa’nın Volley Mulhouse Alsace ekibini konuk edecek. Mücadele, Vakıfbank Spor Sarayı’nda saat 19.30’da başlayacak ve S Sport’tan yayınlanacak. Müsabakayı Romanya’dan Bogdan Laurentiu Stoica ile Azerbaycan’dan Eldar Zülfugarov hakem ikilisi yönetecek.

VakıfBank, Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi’nde 6 kez kupanın sahibi oldu. İlk şampiyonluğunu 2010-2011 sezonunda elde eden takım, 2013, 2017, 2018, 2022 ve 2023’te de mutlu sona ulaştı. Tüm şampiyonluklarını İtalyan başantrenör Giovanni Guidetti yönetiminde yaşayan VakıfBank, bu sezon da kupayı kazanması halinde ilk kez üst üste 3 sezon Avrupa’nın zirvesinde yer alacak.

VakıfBank’ın 2023-2024 sezonu kadrosunda Giovanni Guidetti yönetiminde şu oyuncular yer alıyor: Gabi Guimaraes, Ali Frantti, Cansu Özbay, Karmen Aksoy, Ayça Aykaç Altıntaş, Chiaka Ogbogu, İdil Naz Başcan, Bianka Busa, Zeynep Sude Demirel, Aleksia Karutasu, Aylin Acar, Zehra Güneş, Sarah van Aalen, Bahar Akbay, Jordan Thompson. Bu bilgiler ışığında VakıfBank-Volley Mulhouse Alsace maçı hakkında genel bir bilgilendirme yapılmış oldu.

Yorum gönder

You May Have Missed