Vivo’nun bütçe dostu telefonları Y27 ve Y17s artık satışta

Vivo’nun bütçe dostu telefonları Y27 ve Y17s artık satışta

vivo Y17s, kullanıcıların beğenisini kazanan Orman Yeşili ve Işıltılı Mor renk seçenekleri ile estetik bir tasarıma sahip. Cihaz, 4G destekli MediaTek Helio G85 işlemcisinden güç alıyor ve 6 GB RAM ile 128 GB depolama alanı sunuyor. MicroSD kart desteği sayesinde depolama kapasitesi 1 TB’a kadar artırılabiliyor. Yüksek yenileme hızına sahip 6.56 inçlik IPS LCD ekranı, 8 MP ön kamerası ve 50MP ana kamerası ile kullanıcılara mükemmel selfie’ler ve net fotoğraf ve videolar çekme imkanı sunuyor.

vivo Y17s, ergonomik tasarımı sayesinde rahat bir tutuş ve ipeksi pürüzsüzlükte bir doku sunuyor. Orman Yeşili ve Işıltılı Mor renk seçenekleri ile dikkat çeken cihaz, MediaTek Helio G85 işlemcisi sayesinde güçlü performans vaat ediyor. Cihaz, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılarken, MicroSD kart desteği ile depolama kapasitesi 1 TB’a kadar artırılabiliyor. Bu sayede kullanıcılar tüm anılarını kaydedip saklayabiliyor.

Y17s, 60 Hz yenileme hızına sahip 6.56 inçlik IPS LCD ekranı ile dikkat çekiyor. Cihazın 8 MP ön kamerası, kullanıcıların gece gündüz en güzel selfie’leri çekmelerine olanak tanırken, 50MP ana kamerası ve 2MP portre kamerası sayesinde parlak ve net fotoğraf ve videolar çekme imkanı sunuyor. Bu özellikler sayesinde Y17s, kullanıcıların yüksek kaliteli medya deneyimleri yaşamalarına olanak tanıyor.

Yorum gönder

You May Have Missed