Wout Weghorst, Beşiktaş’a geri dönmek istiyor

Wout Weghorst, Beşiktaş’a geri dönmek istiyor

Geçen sezon Burnley’den Beşiktaş’a kiralanan Wouth Weghorst, Katar Dünya Kupası’nın ardından Manchester United’a transfer oldu. Ancak Kırmızı Şeytanlar’da beklenen performansı gösteremeyen Hollandalı golcü, sezon sonunda Burnley’e geri döndü ve ardından Alman kulübü Hoffenheim’a kiralandı. Hoffenheim’da 11 maçta 3 gol ve 1 asistle oynayan Weghorst’un çok mutsuz olduğu ve menajerinin Beşiktaş’ın kapısını çaldığı belirtildi. Siyah-beyazlı ekibin oyuncuyu değerlendirmeye aldığı, ancak son kararı yeni yönetim ekibine bıraktığı ifade edildi. Weghorst, Beşiktaş formasıyla 18 maça çıkıp 9 gol atıp 4 asist yapmıştı. Manchester United, transferi tamamlamadan önce Beşiktaş’a 3 milyon euro tazminat ödemişti.

Weghorst’un geçen sezon Beşiktaş’a kiralanan ve sonrasında Manchester United’a transfer olan bir futbolcu olduğu belirtildi. Ancak istediği performansı gösteremeyince sezon sonunda Hoffenheim’a kiralandı. Burada 11 maçta 3 gol atıp 1 asist yaptı. Ancak Weghorst’un mutsuz olduğu ve menajerinin Beşiktaş’ın kapısını çaldığı söylendi. Siyah-beyazlı ekibin oyuncuyu değerlendirmeye aldığı ve kararı yeni gelecek yönetim ekibine bıraktığı kaydedildi. Geçen sezon Beşiktaş’ta 18 maçta 9 gol atıp 4 asist yapan Weghorst’un transferi öncesinde Manchester United’ın 3 milyon euro tazminat ödediği belirtildi.

Geçen sezon Burnley’den Beşiktaş’a kiralanan Wouth Weghorst, Katar Dünya Kupası’nın ardından Manchester United’a transfer olmuştu. Kırmızı Şeytanlar’da istediği performansı yakalayamayan Hollandalı golcü, sezonun bitmesiyle birlikte Hoffenheim’a kiralandı. Hoffenheim’da 11 maçta 3 gol ve 1 asistlik performans sergileyen Weghorst’un menajerinin Beşiktaş’ın kapısını çaldığı ve oyuncunun memnuniyetsiz olduğu belirtildi. Siyah-beyazlı ekibin oyuncuyu değerlendirmeye aldığı ve kararı yeni gelecek yönetim ekibine bıraktığı kaydedildi. Weghorst, Beşiktaş’ta 18 maça çıkıp 9 gol atıp 4 asist yapmıştı ve Manchester United, transferi tamamlamadan önce Beşiktaş’a 3 milyon euro tazminat ödemişti.

Yorum gönder

You May Have Missed